KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967114
nr 1396 7114
Stefan Alexis
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -08. Olja på pannå, ca 95x122 cm, oramad
Stefan Alexis, svensk bildkonstnär född 1970.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:37:51
10/5 18:32:51
10/5 18:33:37